Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Finanse (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody (/showthread.php?tid=354)



RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - keyser soze - 19-04-2013 05:44

W rzeczy samej. Np. taki superSiDzi. Siedem lat próbował, ale wreszcie mu się udało dostać wymarzoną robotę w SiDzi i nie musi już byc robolem w biedronce czy na budowie.

IMHO poranna lektura forum lepiej poprawia humor niż TVN24 Smile


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - braeven - 19-04-2013 07:16

(18-04-2013 20:50 )superSG napisał(a):  Pieprznijcie się w głowy albo baranka i to tak z przytupem. Idźcie do cywila tam to dopiero macie miodzik, w głowach się niektórym poprzewracało wypisując takie rzeczy. Chyba żaden z Was nie robił w cywilu!

Nie wiem gdzie i z kim przebywasz, ja akurat znam wielu ludzi pracujących w cywilu, którym się powodzi zdecydowanie lepiej niż funkom i pracują normalnie z poszanowaniem kodeksu pracy.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Alzheimer - 19-04-2013 08:35

Masz rację. Zarząd Orlenu tak ma, KGHM, parlamentarzyści, premier, prezydent, lekarze, itp. Im sie powodzi zdecydowanie lepiej niż funkom. I pracują zgodnie z kodeksem pracy. Ale wieksza rzesza - niestety nie. :-)


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - FSZ - 19-04-2013 10:43

Pracuję w SG już jakiś czas... ale dopiero teraz (za Peło) zrozumiałem, że w życiu tak na prawdę niczego się nie dorobię. Nie będę miał domu, luksusowej fury i sauny w ogrodzie. Nie w tej robocie. Tutaj się służy, dla kraju, jak pies dla pana a nie dla siebie i rodziny. Zbyt duże wymagania.

Chyba że..., pierdyknę to wszystko i wyjadę np. do Norwegii, tak jak moi mądrzejsi koledzy.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - braeven - 19-04-2013 14:20

(19-04-2013 08:35 )Alzheimer napisał(a):  Masz rację. Zarząd Orlenu tak ma, KGHM, parlamentarzyści, premier, prezydent, lekarze, itp. Im sie powodzi zdecydowanie lepiej niż funkom. I pracują zgodnie z kodeksem pracy. Ale wieksza rzesza - niestety nie. :-)

Za dużo telewizji, osobiście nie znam nikogo z wymienionych przez Ciebie (prócz lekarzy), ale znam kilku elektryków, budowlańców, hutników, piekarza, mechaników, fryzjera etc. czyli normalnych ludzi, którym głód w oczy jednak nie zagląda :-)


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - niepokorny - 19-04-2013 17:36

Poczekajcie aż stuknie wam 15 lat w mundurze. Wtedy zadajcie sobie pytanie: "Czy było warto?".
Ja też miewałem chwile, że chciałem to wszystko rzucić w cholerę. Ale wytrzymałem. A teraz, kiedy mam 15+, mogę powiedzieć: "Warto było.":cool:


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - superSG - 29-04-2013 21:17

(19-04-2013 07:16 )braeven napisał(a):  
(18-04-2013 20:50 )superSG napisał(a):  Pieprznijcie się w głowy albo baranka i to tak z przytupem. Idźcie do cywila tam to dopiero macie miodzik, w głowach się niektórym poprzewracało wypisując takie rzeczy. Chyba żaden z Was nie robił w cywilu!

Nie wiem gdzie i z kim przebywasz, ja akurat znam wielu ludzi pracujących w cywilu, którym się powodzi zdecydowanie lepiej niż funkom i pracują normalnie z poszanowaniem kodeksu pracy.

A co tu ma znaczenie z kim ja przebywam, gdzie mieszkam. Skoro jesteś taki lotny i masz pomysł to co Ciebie tu trzyma. Idź zajmij się biznesem, wróć na forum i napisz jakim jesteś milionerem. Jest garstka, którym się powodzi, jednak to ty możesz leżeć bykiem w domu w wieku 40 lat. A inni może mają kasę jednak nie przychodzi im to łatwo. Gdzie Ty żyjesz, wszędzie tylko zwalniają, obejrzyj się. Spróbuj się ze światem, realnym, zwolnij się z SG. Trochę pokory, zobacz ilu twoich znajomych dałoby żeby znaleźć się na Twoim miejscu?. Na emce możesz robić co chcesz, kokosy na Wyspach zarobić, wyjechać i dorobić, lub nie. Robiłem 10 lat w cywili, w różnych zawodach, nigdzie nie było tak dobrze jak w SG. Może nie płacą za wiele, jednak grzechem jest opowiadać,że jesteśmy zapracowani. Trzeba tylko spojrzeć z innej perspektywy by zrozumieć że nie jest tak źle...


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - keyser soze - 30-04-2013 05:33

Rany julek, gdzieś ty pracował w tym cywilu? w biedronce czy na budowie?

Żeby nie było że jestem goloslowny- u mnie w jednej corpo szukają od dłuższego czasu process engineer'a za naprawdę dobry pieniądz i jakoś nie ma chętnych...

A co do SG to problem leży gdzie indziej - dla części funków mundur uratował życie, bo do niczego się nie nadają i nic nie potrafią a w cywilu by zginęli...


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Abes - 30-04-2013 11:30

No to jak? pora rozpoczac temat nagród na majBig Grin kto? ile? i dlaczego tak mało? a moze wogóle nie? ;D


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - nettai - 30-04-2013 13:01

Jak to ile? co najmniej 600 zl na głowę. A może i więcej.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - frontiera - 30-04-2013 13:34

Kiedy płacą wypłatę? Dzisiaj, w czwartek czy dopiero w poniedziałek?


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Abes - 30-04-2013 14:53

(30-04-2013 13:01 )nettai napisał(a):  Jak to ile? co najmniej 600 zl na głowę. A może i więcej.

dlaczego tak mało?? SKANDAL! Big Grin


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Tm255 - 30-04-2013 14:59

Jeszcze nigdy w historii SG nie zdarzyło się tak , że wypłatę dostaliśmy dzień wcześniej niż 1 a później oczywiście wiele razyBig Grin


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Krzysztof_P - 30-04-2013 15:38

undefined


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Nemo - 30-04-2013 20:13

Temat schodzi na psy albo jeszcze poniżej dna.Oby nikt poza szanownym gronem SG tego nie czytał. Jak nie ma cie się czym zająć spożytkujcie swoją energię na pielęgnację trawnika.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Pałacowy moniuch - 30-04-2013 21:45

Kapitanie Nautilusa (tudzież Panie Nikt),
daj Waść spokój, w moim przekonaniu wielu z wypowiadających się w tym temacie robi to z mocnym przymrużeniem oka, celując w naszych kolegów i nasze koleżanki, którym nagroda spędza sen z powiek. Satyrę tu uprawiają, krótko pisząc.
Pozdro!


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - frontiera - 01-05-2013 13:45

Kiedy płacą tą śmieszna pensję, bo muszę rachunki opłacić?


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Abes - 01-05-2013 21:21

A kogo obchodzi co musisz zrobić za swoja ,,śmieszną pensje"?

Rzucaj kwit i wal do prywaciarza, tam dostaniesz super wypłate, 13tke, mundurówke, zapłącą Ci za urlop, za remont, za dojazdy i wszystko to bedzie płacone w OjroSmile Ale widocznie musisz byc niesamowitym specjalistom skoro siedzisz w SG,czy tak jak Ferdek Kiepski- dla ludzi z Twoim wykształceniem nie w tym kraju pracy Big Grin

@pałacowy moniuch- brawo, satyra to bardzo trafne określenie.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Gekon - 01-05-2013 21:39

a co nie prawda że śmieszna?? żal za pupę ściska jak patrzy sie na dodatki i nagrody pseudo przełożonych!!!! ci kasę dostają co mają nas w poważaniu o robocie nie mają pojęcia i z innej służby MSW funcki się z nich śmieją. Powiem tak ta robota jest potrzebna tylko po to aby jakąś m-kę mieć a kasę trzeba zarabiać u przywaciarza nie którzy tak robią i mają poniekąd to wszystko ... pozdro życzę wysokich nagród


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - keyser soze - 02-05-2013 05:17

Damn right, man!

Ale abes tego nie rozkminia, moze zapomniał zmieszać betonSmile