Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Finanse (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody (/showthread.php?tid=354)



RE: Nagrody - Listopad - Olin - 06-11-2012 23:07

Moze coś w tym jest? Ale skoro nagrody są dla najlepszych to po jakiego grzyba wszyscy na nie czekają? Czyżby wszyscy byli właśnie przed ich rozdaniem super hero? A może brakuje samokrytyki, wszystkim niezadowolonym z podziału? Dobrze wiecie jak jest i kto jest najbardziej niezadowolony z podziału - ten kto dużo muczy i mało mleka daje. Takie są moje i tylko moje spostrzeżenia. Bądźmy obiektywni. Dobranoc Huh


RE: Nagrody - Listopad - Renegat - 07-11-2012 06:36

Wiecie kiedy mają wypłacać?


RE: Nagrody - Listopad - Abes - 07-11-2012 09:03

Podobno wypłatę przesuneli na styczeń bo zabrakło kasy i chcą poczekać na nowy budżet Big Grin


RE: Nagrody - Listopad - morski48 - 07-11-2012 09:28

A moim zdaniem za robotę mamy wypłatę i dodatki (nawet ten najniższy, który ja mam). A na nagrodę trzeba zasłużyć - tak szczerze mówiąc to nawet nie wiem za co powinni je dawać no bo cóż nadzwyczajnego może zrobić funk na zielonej czy w ramach ochrony szlaków? Ok, niech trafi przewodnika z grupą afganów ale przecież ma za to pensję, cudzoziemcy robią to co mają w zakresie, operanty mają dodatek operacyjny, logistyk ma dostać za zaoszczędzony papier toaletowy? Nie wspomnę o ekspresach 8-godzinowcach - oni to w ogóle wyniki robią.
Wg mnie zamiast nagród niech zainwestują w sprzęt dla ludzi z pierwszej linii frontu to zakończą się spory odnośnie nagród. Brzmi to nierealnie ale tak to widzę.
Służba=wypłata!
A o tym nepotyzmie można by poemat napisać!


RE: Nagrody - Listopad - Renegat - 07-11-2012 09:58

morski48


oj kolego u was a u nas na podkarpaciu inaczej wygląda trochę slużba nie jeden i nie jedna płakała by pracując tutaj , tak było z ludzmi co mili praktyki z morskiego na Medyce -mówil, że tutaj by nie pracowali. Macie luz i obyś po reorganizacji tutaj się nie znalazł.


RE: Nagrody - Listopad - pogranicznik - 07-11-2012 11:02

MORSKI48 - służyć w godziwych warunkach. zapraszam na prawdziwe przejscie gdzie sam na kilku pasach robisz. odmulisz sie troszeczke


RE: Nagrody - Listopad - euro - 07-11-2012 11:12

(07-11-2012 09:28 )morski48 napisał(a):  Służba=wypłata!

Proponuję abyś w myśl tego hasła zabrał sobie nagrodę roczną, i może jeszcze dodatek urlopowy, przecież masz wypłatę!!

Co za gość?!?


RE: Nagrody - Listopad - Renegat - 07-11-2012 11:13

pogranicznik


popieram

morkiski 48 pewnie nie wie co to kolejka, zlielony pas,rucka itd , że czasem przez 12h nawet nie ma czasu kanapki z domu zjeść bo na przerwie robisz kwity na zatrzymanie


RE: Nagrody - Listopad - ezech - 07-11-2012 14:28

Ja tam jestem za tym pokazywać listę nagród poprzez jej umieszczenia w sali odpraw/świetlicy zwał jak zwał
Chyba nikt się nie wstydzi że jest dobry?? Smile
A nawet w intranecie pokazać, niech każdy wie jak ludzie na placówkach pracują i ich komandiry doceniają a co!


RE: Nagrody - Listopad - morski48 - 07-11-2012 14:54

Wiem i szanuję ludzi ze wschodu. Jeden z Was pisał o praktykach - zgadzam się - wszyscy co byli narzekali i podziwiali ludzi, którzy muszą tam robić chociaż te 15 lat!
Ale skoro tak co niektórym źle cywil czeka. Mi też wszyscy mówili, że SG to syf i po co składałem papiery. I ci co najwięcej krzyczeli cały czas pracują.
A każdy ma taką specyfikę gdzie złożył papiery.
Równie dobrze ja mogę mieć pretensje, że ktoś siedzi w oddziale, dłubie w nosie i ma 3,5 tys. na rękę.
A o te nagrody to się nie gniewajcie, może faktycznie trochę pojechałem po bandzie ale patrzę przez pryzmat mojej PSG.

(07-11-2012 11:02 )pogranicznik napisał(a):  MORSKI48 - służyć w godziwych warunkach. zapraszam na prawdziwe przejscie gdzie sam na kilku pasach robisz. odmulisz sie troszeczke

Cywil czeka Kolego.

(07-11-2012 09:58 )Renegat napisał(a):  morski48


oj kolego u was a u nas na podkarpaciu inaczej wygląda trochę slużba nie jeden i nie jedna płakała by pracując tutaj , tak było z ludzmi co mili praktyki z morskiego na Medyce -mówil, że tutaj by nie pracowali. Macie luz i obyś po reorganizacji tutaj się nie znalazł.
Pewnie, że mamy luz w porównaniu do Was i wcale nie zaprzeczam.Ty możesz mieć pretensje do mnie, że mam wygine, a ja to samo mogę zarzucić komuś innemu. Niepotrzebna gra słów.
Odbiegamy od tematu. Chodzi mi o sam fakt i sposób przyznawania nagród i kłótni z tym związanych - każdy każdemu wypomina nieróbstwo, a siebie zachwala. Ujeb@ć nagrody i po problemie.
A ciekawi mnie jakby tak chociaż raz 01 PSG dał kasę w ręce funków i kazał je rozdzielić - gwarantuję, że największe przyjaźnie placówkowe by się roz....

(07-11-2012 11:13 )Renegat napisał(a):  pogranicznik


popieram

morkiski 48 pewnie nie wie co to kolejka, zlielony pas,rucka itd , że czasem przez 12h nawet nie ma czasu kanapki z domu zjeść bo na przerwie robisz kwity na zatrzymanie

"Wychowałem się" na Bezledach (może to nie Medyka) więc znam te pojęcia.


RE: Nagrody - Listopad - Renegat - 08-11-2012 13:24

ponoć jutro $


RE: Nagrody - Listopad - bambino1 - 08-11-2012 13:29

W MOSG-u placic maja w terminach:12.11-nagrody listopadowe,15.11-podwyzka z wyrownaniem,20.11-podwyzszenie dodatkow.pozdrawiam


RE: Nagrody - Listopad - Renegat - 08-11-2012 13:32

bambino1


jaki jest u was przedział pieniężny na nagrody u mnie od 200-600 brutto


RE: Nagrody - Listopad - nettai - 08-11-2012 14:11

Nagrody po 150 zl brutto na funka. Jednak nie można dać mniej niż 300 zł. Tak więc dostanie w porywach do 50 %.CoolUndecided


RE: Nagrody - Listopad - keyser soze - 08-11-2012 17:30

A ci co się załapali na podwyższony dodatek dostają u Was nagrody?


RE: Nagrody - Listopad - Valhalla49 - 08-11-2012 17:54

(08-11-2012 17:30 )keyser soze napisał(a):  A ci co się załapali na podwyższony dodatek dostają u Was nagrody?

U mnie wszyscy dostają za wyjątkiem "podpadniętych".
Nie ważne czy miał dodatek zwiększony czy też nie.

Za przychodzenie tylko do pracy - facet dostaje uposażenie i KONIEC.


RE: Nagrody - Listopad - keyser soze - 08-11-2012 20:00

U mnie było albo dodatek, albo nagrodaDodgy


RE: Nagrody - Listopad - stara klata - 08-11-2012 22:12

dostałem wielkie śmierdzące g...., chciałem odejść honorowo, a tu taka niespodzianka na pożegnanie, tak doceniają pracę do końca - cyt " ...bo odchodzący na emeryturę nie przewidziani byli do otrzymania nagrody.... " już nic nie robię, dzięki....nawet nie wiem czy nie doznałem amnezji ...nie znam przepisów Smile ....a co to SG ?


RE: Nagrody - Listopad - Renegat - 09-11-2012 09:04

Wie ktoś kiedy maja płacić nagrody w BiOSG?


RE: Nagrody - Listopad - grzegorz - 09-11-2012 19:18

(09-11-2012 09:04 )Renegat napisał(a):  Wie ktoś kiedy maja płacić nagrody w BiOSG?
W pierwszej mojej reakcji chciałem być bardo złośliwy ale ugryzłem się w język, bo trzeba zrozumieć kogoś kto tyra na wschodniej granicy i każdy zastrzyk finansowy to jest istotna sprawa w budżecie domowym. Ale nie rozumiem sensu tych pytań na forum, które tworzą obraz funkcjonariusza "mędzącego" o każdy dodatek z byle pierdy - mundurowi w biedronce na 11 listopada dostali może kwiatka !!! To są pytania do finansów telefony są na stronach internetowych. W każdej normalnej firmie bierze się co miesiąc z góry ustaloną kasę (przepraszam w normalnej firmie bierze się po wykonanej pracy a nie miesiąc z przodu) a każdy dodatkowy pieniądz jest za dodatkowe efekty lub dodatkowe zyski dla firmy.
Rany jak wypłacą to wypłacą - trzeba się cieszyć że się pracuje w firmie która za liczbę w kalendarzu kasę rozdaje - ale no do cholery ja wiem że co miesiąc na konto spływa mi 1500 zł i na nic więcej nie liczę jak czasem wpadnie coś więcej to jestem gość!!.