Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Finanse (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody (/showthread.php?tid=354)



RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - sevenaa - 08-05-2014 13:56

Mam takie nietypowe pytanie
ile na rękę wynosi nagroda
- Ministra
- K-nta Głównego
- K-nta Oddziału
bo jak zwykle na placówce wśród funkcjuszy wypominki w związku z zbliżającym się świętem
pytanie czy jest o co się obrażać na innych


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Artek_SG - 08-05-2014 17:56

(08-05-2014 13:56 )sevenaa napisał(a):  Mam takie nietypowe pytanie
ile na rękę wynosi nagroda
- Ministra
- K-nta Głównego
- K-nta Oddziału
bo jak zwykle na placówce wśród funkcjuszy wypominki w związku z zbliżającym się świętem
pytanie czy jest o co się obrażać na innych

W 2009, od KG było 2000 brutto, odejmij podatek i masz netto. Teraz nie wiem.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - ZEUS - 09-05-2014 08:09

Artek-SG chyba odsunęli cię od koryta???
Przyznaj się łobuzie ile takich nagród dostałeś ? Wink


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Artek_SG - 09-05-2014 09:07

(09-05-2014 08:09 )ZEUS napisał(a):  Artek-SG chyba odsunęli cię od koryta???
Przyznaj się łobuzie ile takich nagród dostałeś ? Wink

Qrde, człowiek napisze ile było, a nie ile dostał i czy w ogóle dostał, a ludzie od razu sobie nadinterpretacje robią/ Tongue


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Gryf - 13-05-2014 09:24

kiedy płacą nagrody i jakie kwoty w oddziałach Cool


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - james - 13-05-2014 11:20

(13-05-2014 09:24 )Gryf napisał(a):  kiedy płacą nagrody i jakie kwoty w oddziałach Cool

Dolanczam sie do pytaniaSmile


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - czarek13shs - 13-05-2014 14:59

Dołączam. DOŁĄCZAM !!!!!


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Bieszczadzki tygrys - 14-05-2014 07:17

Tego chyba się nie dowiemy. Z słyszenia wiem że info o kwotach przyszło na pocztę Kotów Placówek.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - nettai - 15-05-2014 12:20

Podlaski-nagroda 01 Oddziału to 1500 brutto.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - bastev - 15-05-2014 12:46

Witam brać Graniczną..
Eh..jak zwykle zbliża się 16 maja Wink zaczną się dyskusje odnośnie nagród.Po raz kolejny stwiedzam, iż wysokość nagród niestety jest uwarunkowana międzyinnymi takimi argumentami jak:

1)Kolesiostwo
2)Wazeliniactwo
3)Miejsce pracy..Jeżeli w sztabie tym lepiej...
4) "Inne" dziwne argumenty Big Grin
Rzadko się zdarza, że w jednostkach organizacyjnych zwraca się uwagę jak kto pracuje...jakim jest funkcjonariuszem. Czasami bywa tak, iż nawet sam 01 -s zef ustala wysokość nagród (A gdzie KZ, Kierownicy Grup którzy na codzień widzą prace poszczególnych funków)
Tak właśnie bywa w SG - ejowie Smile od wielu wielu lat..
I nie sądzę, że się zmieni coś w tym temacie..
I niech nikt nie myśli, że narzekam, poprostu stwierdzam fakt o
takiej rzeczywistości.Dobrze jest !!!!!!!!!Tongue


Pozdrówka dla funków-roboli...


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Elbinger - 15-05-2014 18:02

Nagroda na koncie MOSG - PSG ElblągSmile


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Che - 16-05-2014 11:31

bastev, sama prawda. Przywołując PSG Elbląg, użytkownika Elbinger słyszałem o szybkim awansie w kadrze kierowniczej na tej PSG w ramach święta SG... małpy krzyczą, lwy ryczą, żyrafy spoglądają z zaciekawieniem a cyrk jedzie dalej, ku chwale całego MOSG i SG!
Przewiduje, że za rok ktoś wpadnie na pomysł, aby przyznać panom oficerom order Virtuti Militari i Medal Sprawiedliwy Wśród Narodów Swiata.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Renegat - 16-05-2014 12:28

Jest jakąś informacja kiedy mają płacić w BiOSG?


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Bieszczadzki tygrys - 16-05-2014 15:05

Pewnie swoje muszą odleżeć.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Boruc79 - 16-05-2014 16:19

ponoć 21, ale nie interesuje mnie to bo nie starczyło dla mnie


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Renegat - 21-05-2014 07:25

To dziś płacą w BiOSG? Ma ktoś jakieś pewne info?


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - ZEUS - 21-05-2014 08:53

U nie wpłynęła dzisiaj 80 tys zł.............
...a nie to kwartalnik z KGHMu
czyli jeszcze czekam Wink


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - spartanix - 23-07-2014 18:22

Witam. Mam pytanie odnośnie tej kwestii: http://www.nszzfsg.pl/index.php/prawo/2014-02-02-22-50-27/249-zmiana-decyzji-komendanta-glownego-sg-w-sprawie-dodatkow-funkcyjnych-i-sluzbowych o co chodzi czy mógłby mi ktoś to wytłumaczyć i dlaczego te placówki tylko dostały wiecie coś..?? Dzięki


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - jakto - 24-07-2014 12:25

Przykład:
stanowisko: st. kontroler max dod. służbowy to XIII grupa.
Decyzja mówi o wzroście z 42 do 47 a zatem 5 zł, czyli 5zł*XIII=65zł
Odpowiada to mniej więcej jedenej grupie dod. służbowego, a zatem teoretycznie na każde stanowisko st. kontrolera przysługuje w powyższych PSG 1 dodatkowa grupa dod. służbowego za każdy z 3 miesięcy: lipiec-wrzesień.
Jednakże decyzja o przydzieleniu kasy leży w gestii 01 w danym PSG.
Dlaczego tylko wybrane PSG Huh


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - spartanix - 24-07-2014 13:23

(24-07-2014 12:25 )jakto napisał(a):  Przykład:
stanowisko: st. kontroler max dod. służbowy to XIII grupa.
Decyzja mówi o wzroście z 42 do 47 a zatem 5 zł, czyli 5zł*XIII=65zł
Odpowiada to mniej więcej jedenej grupie dod. służbowego, a zatem teoretycznie na każde stanowisko st. kontrolera przysługuje w powyższych PSG 1 dodatkowa grupa dod. służbowego za każdy z 3 miesięcy: lipiec-wrzesień.
Jednakże decyzja o przydzieleniu kasy leży w gestii 01 w danym PSG.
Dlaczego tylko wybrane PSG Huh

Dzięki za informację. Szkoda ze nie wszyscy tylko wybrani :-(