Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Finanse (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody (/showthread.php?tid=354)



RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Boruc79 - 12-02-2015 16:23

Panie Tracz Gratulacje!!!!!!!!! Oby żyło się lepiej !!!!!


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - chorazynowy - 12-02-2015 16:49

Proponuję wysłać e-maila anonimowego od każdego funkcjonariusza na e-mail Tracza i podziękować mu że jest najgorszym od 90 r komendantem, bez honoru ,i żeby się najadł tymi zabranymi pieniędzmi. p.s stwórzcie jakie konta email i wyślijcie mu podziękowanie za dbanie o swoich ludzi ,, gabinet.kg@strazgraniczna.pl "

Pamiętajcie wczoraj dodatek graniczny, dziś mundurówka, jutro brak kwatery? pojutrze 13?


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - PlanetaX - 13-02-2015 09:29

To tylko w tym roku będziemy stratni 2000 netto na f-sza granicznego ..ale pomyślcie pozytywnie, że przez najbliższych 10-15 lat (być może?) będą ze 2-3 podwyżki po 150 brutto. Czyli za 10-15 lat będziemy zarabiali tyle ile w 2014. Choć w sumie nie wiadomo jak głęboko sięga ambitny plan pt. wprowadzajmy podwyżki przez obniżki. Wszak nasi "włodarze" są bardzo kreatywni jeśli chodzi o gołocenie nas ze środków finansowych ..oczywiście ze wskazaniem na tępą część graniczną. Toć tam tłumok na tłumoku ..to i tak się nie kapnąWink Potęga stołecznego intelektu jak zwykle góruje nad prostym rozumkiem zwykłego granicznego wyrobnika...


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - devil_667 - 13-02-2015 11:24

Spokojnie, za chwilę skończy się egzystencja dodatku granicznego, bo kto się będzie bić o niego? Oddziały? Potem ktoś sobie przypomni, że jeszcze są dojazdy i też ich nie będzie. Jaki to koszt? Chyba wiadomo.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - chorazynowy - 13-02-2015 11:52

Rozmawiałem dziś z Policjantem u nich były tez przymiarki żeby zabrać mundurówkę, a związki stanowczo powiedziały że zrobią protest i wyjdą na ulice i skończyło się na tym że przez jeden rok była tylko okrojona o nowy mundur. Powiedział że mamy żałosne związki , jeszcze trochę to nam okroją o polowe pensje i nikt nic nie powie taka solidarność ludzi którym zabierają kasę a oni nawet nie piskną ,, zero zgrania w naszej formacji". P.s róbcie tak dalej ja pójdę do o policji a wy róbcie za 2 tyś na rękę jak zabierze wam dodatki za stopień itd


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - bastev - 13-02-2015 12:30

(13-02-2015 11:52 )chorazynowy napisał(a):  Rozmawiałem dziś z Policjantem u nich były tez przymiarki żeby zabrać mundurówkę, a związki stanowczo powiedziały że zrobią protest i wyjdą na ulice i skończyło się na tym że przez jeden rok była tylko okrojona o nowy mundur. Powiedział że mamy żałosne związki , jeszcze trochę to nam okroją o polowe pensje i nikt nic nie powie taka solidarność ludzi którym zabierają kasę a oni nawet nie piskną ,, zero zgrania w naszej formacji". P.s róbcie tak dalej ja pójdę do o policji a wy róbcie za 2 tyś na rękę jak zabierze wam dodatki za stopień itd

NO NIESTETY TAKIE MAMY ZWIĄZKI Smile
MAJĄ NAS W "TYLE" Cool
NIC NIE DZIAŁAJĄ....EH..ŻENUA


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Boruc79 - 13-02-2015 13:25

Związki??? U nas nie ma związków są tylko włazi dupy i wazeliniarze, nigdy nic nie zrobili dla SG, nic nie wywalczyli bo siedzą w kieszeni swego Pana T. Lepiej by było od razu rozwiązać tą śmieszną formację


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - james - 13-02-2015 20:28

(10-02-2015 16:16 )Gryf napisał(a):  16-stego
odpowiedź nie do końca jasna 16 co? trzynastka czyli lutego czy mund. kwietnia. Możesz sprecyzować?


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Gryf - 13-02-2015 22:05

16-tego 13 - stka


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - maluch - 14-02-2015 13:50

(13-02-2015 22:05 )Gryf napisał(a):  16-tego 13 - stka

Miało być Szesnastkę płacą 13-tego


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Renegat - 16-02-2015 08:26

Płacą dziś 13 w którymś z oddziałów?


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - maciej_pk - 16-02-2015 15:15

W MOSGu płacili.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - rudi - 16-02-2015 15:21

To mnie cieszy mam nadzieję,że nie są to ostatki "13"-ek.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - chorazynowy - 16-02-2015 15:22

Będzie tak jak z mundurówką


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - devil_667 - 16-02-2015 18:36

(16-02-2015 08:26 )Renegat napisał(a):  Płacą dziś 13 w którymś z oddziałów?
BiOSG wypłacił


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - dziunio - 16-02-2015 22:51

(16-02-2015 15:21 )rudi napisał(a):  To mnie cieszy mam nadzieję,że nie są to ostatki "13"-ek.
Trzynastki od przyszłego roku będą i tak będą strasznie okrojone każdy dzień zwolnienia , urlopów macierzyńskich, ojcowskich itp. będzie odpowiednio odcinana. Także i tak co 10 funkcjonariusz dostanie całą. A trzynastek nam nie zabiorą raczej bo w całej budżetówce musieli by zabrać. Zmieniły się tylko zasady ich przyznawania będą takie jak u zwykłych pracowników budżetówki .


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - straznik123 - 16-02-2015 22:56

Bo ja wiem czy cos komus obcinaja. U mnie gosciu kilka miesiecy byl na L4 i dostal dzisiaj pelna 13tke.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - dziunio - 16-02-2015 23:02

Kolego nie wiem czy czytałeś rozporządzenie ale zapis tam jest wyraźny , że nagroda roczna za 2014r jest przyznawana na starych zasadach zmiany zachodzą dopiero od tego roku. Czyli efekty będzie widać w przyszłym roku pozdrawiam.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - gienek - 16-02-2015 23:13

Qualin, to jest trzynastka za rok 2014, dlatego koledze nie dziabnęli. Natomiast, od 01.01.2015r.
obowiązują nowe przepisy, tj. średnia z całego roku. Czyli, ten kto w tym roku trafi na L4, otrzyma w 2016 roku mniejszą nagrodę roczną. A jeśli, będzie zamierzał odejść na emkę, to można się domyśleć, że ślad to zostawi.


RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - straznik123 - 16-02-2015 23:18

Tylko jak tak siegne pamiecia to pare lat temu koledze nie dali wcale 13tki bo byl jakis czas na L4 po operacji. Uzasadnili to tym, ze przekroczyl jakas tam liczbe dni kiedy nie bylo go w pracy w ciagu roku.