Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Finanse (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody (/showthread.php?tid=354)

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - ciapek - 16-05-2018 13:56

A co to takiego? Big Grin

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - james - 16-05-2018 17:45

(16-05-2018 13:10 )Pawsu91 napisał(a):  Witam czy coś wiadomo w waszych oddziałach na temat nagród majowych ?

Cisza... Smile nic niewiadomo Wink? A może ktoś wie ...

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - pływak - 16-05-2018 18:32

Jedyna nagroda to brak kary .
Tak mi przynajmniej dano do zrozumienia :-D

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - keyser soze - 16-05-2018 18:53

Ja to słyszałem, że podobno istnieje coś takiego jak nagrody, ale niestety nie należę do znajomych królika, więc nic mi o tym nie wiadomo Smile

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - quasimodo1 - 16-05-2018 20:37

Jak podały służby prasowe SG z okazji święta awanse otrzymało prawie 1600 funkcjonariuszy oraz rozdano 600 medali - to mało ? Wink Big Grin

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - wiosna - 18-05-2018 17:00

MOSG dziś płacił nagrodyBlush

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - stapless4 - 18-05-2018 19:18

A nosg ?

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - james - 20-05-2018 12:43

(18-05-2018 17:00 )wiosna napisał(a):  MOSG dziś płacił nagrodyBlush

I jak wszyscy dostali Wink?

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - rudi - 20-05-2018 13:55

(20-05-2018 12:43 )james napisał(a):  

90%

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - james - 20-05-2018 20:40

(20-05-2018 13:55 )rudi napisał(a):  
(20-05-2018 12:43 )james napisał(a):  

90%

BrawoSmile powinni wszyscy dostać Wink ale cóż życie Wink

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - james - 21-05-2018 09:35

(18-05-2018 19:18 )stapless4 napisał(a):  A nosg ?

I jak wyplacili?

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - niki - 29-06-2018 19:17

nagrody uznaniowe, dziś wpłynęły niektórym, niby te z maja .......
wmosg Wink

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - spartanix - 18-10-2018 18:25

Panowie co taka Cisza? K-nt Główny KGSG przeznaczył na nagrody i dodatki 12 milionów do końca roku z podziałem 80% Placówki i Dywizjony 20% Komendy Głowne... Info pewne.. myślałam że tu huczy od newsów a tu nic?

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - maluch - 18-10-2018 19:30

Komendant Główny Straży Granicznej podjął decyzję o przyznaniu dodatkowych środki w kwocie 12 500 000 zł poza limitem z przeznaczeniem na zwiększenie dodatków funkcyjnych i służbowych funkcjonariuszy Straży Granicznej w miesiącu listopadzie i grudniu 2018 roku.

Z uwagi na obciążenie funkcjonariuszy warunkami służby w poszczególnych komórkach organizacyjnych i specyfikę pełnienia służby, środki finansowe zostaną podzielone według zasad:

80% z łącznej kwoty zostanie przeznaczone na zwiększenie dodatków funkcyjnych
i służbowych dla funkcjonariuszy pełniących służbę w placówkach i dywizjonach Straży Granicznej (10 000 000 zł);
20% z łącznej kwoty zostanie przeznaczone na zwiększenie dodatków funkcyjnych
i służbowych dla funkcjonariuszy pełniących służbę w komendach oddziałów SG, ośrodkach szkolenia SG i Komendzie Głównej Straży Granicznej (2 500 000 zł).

Kryterium podziału środków na poszczególne jednostki organizacyjne SG przedstawiać się będzie następująco:

10 000 000 przeznaczone na zwiększenie dodatków funkcyjnych i służbowych dla funkcjonariuszy pełniących służbę w placówkach i dywizjonach Straży Granicznej wyniesie średnio 967,40 zł,
2 500 000 zł przeznaczone na zwiększenie dodatków funkcyjnych i służbowych dla funkcjonariuszy pełniących służbę w komendach oddziałów SG, ośrodkach szkolenia SG i Komendzie Głównej Straży Granicznej wyniesie średnio 563,44 zł.

Jednostkowe miesięczne zwiększenie dodatku służbowego lub funkcyjnego ma być nie mniejsze niż 200 zł i nie wyższe niż 600 zł. Ograniczenie do 600 zł miesięcznej maksymalnej kwoty zwiększenia dodatku funkcyjnego i dodatku służbowego spowoduje, ze zwiększeniem dodatku zostanie objętych co najmniej 80% funkcjonariuszy pełniących służbę w placówkach i dywizjonach SG oraz 47% funkcjonariuszy pełniących służbę w komendach oddziałów SG, ośrodkach szkolenia SG, BSW SG i KGSG.

Ponadto Komendant Główny Straży Granicznej podjął decyzję o wyróżnieniu nagrodą uznaniowa Komendanta Głównego SG 100 funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy mają być wytypowani przez komendantów oddziałów, ośrodków lub dyrektorów biur i zarządów.

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - ciapek - 19-10-2018 13:30

Te dodatki są jak Yeti, niby są ale nikt ich nie widział Wink

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - PlanetaX - 19-10-2018 17:57

Zdecydowanie powinni rozdać dla najniżej zarabiających czyli dla grup 2-5 (analogicznie jak podwyżkę) ..w końcu pozostali i tak nic nie robią. Do tego cały czas jako przełożony na VI grupie mam stówę więcej niż mój podwładny a to woła o pomstę do nieba. Zresztą nie od dziś wiadomo, że w systemie idealnej motywacji podwładny powinien zarabiać więcej od przełożonegoWink

Z granicznym pozdrowieniemBig Grin

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - keyser soze - 19-10-2018 18:16

Calkiem możliwe, że tak będzie.
Zresztą już raz taki komunistyczny sposób przyznania podwyżek mieliśmy.

Ps. Emeryci też to znają - vide kwotowa waloryzacja.
Towarzyszu, trzeba się przyzwyczajać do panującego obecnie socjalistycznego ustroju Big Grin

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Grubcio - 19-10-2018 23:31

Dzięki tym szarym wyrobnikom na pierwszej linii wy możecie zaistnieć hehe jak tak bardzo was boli tylna część ciała to kupcie sobie jakieś maści Wink i do roboty na granice wschodnią na zieloną z Ukrainą pobawicie się troszkę nauczycie roboty bo widzę w biurach nadmierne zasiedzenie i głupoty w głowach się legną i pierdy w dupie jak by to powiedział klasyk.

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - keyser soze - 20-10-2018 09:51

Pieprzysz jak potłuczony.
Tak się składa, że jestem na dzikim wschodzie i to zwykłym niewolnikiem, jednakże nie zwalnia mnie to od MYŚLENIA.
Każda firma upadnie, jeśli zacznie się w niej stosować socjalistyczną urawniłowkę.

Powiedz mi, jaki jest sens się starać, skoro każdy ma mieć tyle samo?
Żyłem już w takim ustroju i nie chcę wracać do tego syfu co był.

RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody - Pałacowy moniuch - 20-10-2018 12:13

Grubcio wyrasta na forum na czołowego hejtera kadry kierowniczej wszystkich szczebli jak Polska długa i szeroka. No i nie można mu odmówić zacięcia lekarskiego czy też farmaceutycznego, co rusz oferuje różne maści i inne medykamenty oraz stawia diagnozy medyczne. Może to i dobrze, że jest funkcjonariuszem formacji, w której siatka płac jest tak mocno spłaszczona. Dzisiaj Grubcio zarabia pewnie 10-15% mniej niż jego kierownik zespołu/sekcji. Gdyby dajmy na to poszedł do pracy w sektorze prywatnym mogłoby się okazać, że jego bezpośredni szef zarabia 100% więcej niż. To by dopiero wpłynęło na poziom jego frustracji. Chociaż kto wie, może bez munduru odnalazłby argumenty dlaczego jak świat długi i szeroki to przełożeni zarabiają więcej niż podwładni. Może są tego jakieś obiektywne przyczyny.
Z całego serca (serio) życzę mu objęcia stanowiska kierowniczego na którym będzie zarabiał całe sto złotych więcej niż jego podwładni. Może wtedy percepcja się zmieni (obstawiam, że na pewno).
Pozdro