Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z Policji do SG
25-01-2022, 23:13
Post: #141
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Cześć,

koleje losu potoczyły że zostałem policjantem a nie strażnikiem, a teraz próbuje to odkręcić.

Policjant świeżo po szkole, służba liczona w miesiącach, jest sens składać kwit o przeniesienie z policji do SG, jest szansa na pozytywne rozpatrzenie czy pozostaje tylko postępowanie rekrutacyjne jak cywil?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2022, 20:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2022 20:01 przez Home.)
Post: #142
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Pisz kwity teraz jest taki moment, że może się udać. Podzwoń po kadrach. Brakuje ludzi. Nawet kryterium wieku znieśli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2022, 12:44
Post: #143
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Jak wyglada kwestia oddelegowania czasowego w SG? W ustawie jest ze moga to zrobic na okres 6 miesiecy w okresie 2 lat. Jaka jest praktyka, czy jesli dostane sie do konkretnej placowki to bede siedzial tam na dupie i sobie spokojnie pracowal czy moga mnie na te 3 miesiace rocznie rzucac w rozne miejsca?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2022, 15:22
Post: #144
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(25-01-2022 23:13 )posterunkowy napisał(a):  Cześć,

koleje losu potoczyły że zostałem policjantem a nie strażnikiem, a teraz próbuje to odkręcić.

Policjant świeżo po szkole, służba liczona w miesiącach, jest sens składać kwit o przeniesienie z policji do SG, jest szansa na pozytywne rozpatrzenie czy pozostaje tylko postępowanie rekrutacyjne jak cywil?

Nie ma najmniejszej możliwości żeby Cie przenieśli zobacz rozporządzenie Wasze. A przenosząc się i tak musisz zdać wariograf, więc lepiej odrazu zacząć rekrutację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2022, 13:51
Post: #145
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Jak teraz wygkadaja przenosiny z policji do sg? Zwalnia się z jakiś etapów itp?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2022, 12:32
Post: #146
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(26-05-2022 13:51 )Inspektor92 napisał(a):  Jak teraz wygkadaja przenosiny z policji do sg? Zwalnia się z jakiś etapów itp?

Jak napiszesz kwit o przeniesienie i dostaniesz zgode to lecisz z urzedu bez zadnych etapow. Jak zaczynasz rekrutacje od zera to robisz wszystkie etapy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2022, 08:17
Post: #147
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(27-05-2022 12:32 )Tarnowianin napisał(a):  
(26-05-2022 13:51 )Inspektor92 napisał(a):  Jak teraz wygkadaja przenosiny z policji do sg? Zwalnia się z jakiś etapów itp?

Jak napiszesz kwit o przeniesienie i dostaniesz zgode to lecisz z urzedu bez zadnych etapow. Jak zaczynasz rekrutacje od zera to robisz wszystkie etapy.

Nawet bez psychologa cy wario ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2022, 18:36
Post: #148
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Próbowałem się przenieść dwukrotnie z Policji- bez skutku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2022, 08:13
Post: #149
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(30-05-2022 08:17 )Inspektor92 napisał(a):  
(27-05-2022 12:32 )Tarnowianin napisał(a):  
(26-05-2022 13:51 )Inspektor92 napisał(a):  Jak teraz wygkadaja przenosiny z policji do sg? Zwalnia się z jakiś etapów itp?

Jak napiszesz kwit o przeniesienie i dostaniesz zgode to lecisz z urzedu bez zadnych etapow. Jak zaczynasz rekrutacje od zera to robisz wszystkie etapy.

Nawet bez psychologa cy wario ?

Nawet, ale musisz dostac zgode na przeniesienie od KG policji co graniczy z cudem albo duzym plecakiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS