Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mundur polowy
26-02-2021, 11:55
Post: #1
mundur polowy
Witam emerytów,

chciałem zapytać czy macie może jakąś wiedzę w zakresie mundurowym. Chciałbym kupić parę rzeczy w Koszalinie poprzez SEZAM. Czy jako emeryt mam taką możliwość?
Z góry dzięki za każdą informację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2021, 16:06
Post: #2
RE: mundur polowy
Rzeczy kupuje się za punkty. Punkty naliczane są dla f-szy plus zakupy są stricte na imienne konto f-sza. Raczej wątpię aby emeryt nawet z SG mógł tam zrobić jakiekolwiek zakupy (ale głowy za to uciąć sobie nie dam - najlepiej zadzwonić). Ceny w Sezamie są dużo korzystniejsze niż na wolnym rynku. Generalnie można też poprosić kogoś z aktywnych zawodowo f-szy o takowe sprawunki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2021, 19:57
Post: #3
RE: mundur polowy
Masa osób ma stare moro, pewnie cześć w stanie: bardzo dobrym lub nie używanym. Po co ma zalegać w szafie jak mogą puścić np Tobie. A dla Ciebie będzie to dużo taniej niż nowy wzór sg, nawet na sezamie. Od założenia takiego tematu na forum lub puszenia info wśród znajomych bym zaczął.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2021, 13:50
Post: #4
RE: mundur polowy
https://www.olx.pl/d/oferta/spodnie-stra...f2bbf1f798
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2021, 14:01
Post: #5
RE: mundur polowy
(27-02-2021 16:06 )PlanetaX napisał(a):  Rzeczy kupuje się za punkty. Punkty naliczane są dla f-szy plus zakupy są stricte na imienne konto f-sza. Raczej wątpię aby emeryt nawet z SG mógł tam zrobić jakiekolwiek zakupy (ale głowy za to uciąć sobie nie dam - najlepiej zadzwonić). Ceny w Sezamie są dużo korzystniejsze niż na wolnym rynku. Generalnie można też poprosić kogoś z aktywnych zawodowo f-szy o takowe sprawunki.

Dzieki wielkie za info. Pamiętam Cię jeszcze z okresu służby Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2022, 09:27
Post: #6
RE: mundur polowy
Witam teraz jest duży wybór w sklepach internetowych i na pewno taniej dostaniesz.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS