Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
16-02-2012, 17:36
Post: #1
Exclamation Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
W związku z dużym zainteresowaniem tematami "pieniężnymi" oraz ich czasową rozpiętością zakładam jeden temat ogólny, który na stałe będzie przypięty do działu "Finanse". Od tej pory proszę o niezakładanie nowych wątków dotyczących wypłaty następujących świadczeń:

- Trzynastka (luty)
- Mundurówka (kwiecień)
- Nagrody Majowe
- Nagrody Listopadowe
- Nagrody Grudniowe.


W przypadku tworzenia nowych wątków o tej tematyce będą one albo usuwane albo przyłączane to tego wątku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 09:35
Post: #2
Nagrody - Listopad - Grudzień
U nas na placowce ludzie gadaja ze nagrod w listopadzie ma nie byc bo podwyzke wyplaca zamiast nagrod.to samo z karpiowym.czyli znowu nas roluja.czy to prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 11:05
Post: #3
RE: Nagrody - Listopad
Tak to prawda. Zreszta jakie to ma znaczenie skoro 21 grudnia bedzie koniec świata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 13:15
Post: #4
RE: Nagrody - Listopad
(03-11-2012 09:35 )Elbinger napisał(a):  U nas na placowce ludzie gadaja ze nagrod w listopadzie ma nie byc bo podwyzke wyplaca zamiast nagrod.to samo z karpiowym.czyli znowu nas roluja.czy to prawda?

Bzdury wypisujesz. Nie nakręcaj się plotkami.
Nagrody będą i wszystko jest w gestii jak zawsze 01 + do wiadomości Przewodniczący Terenowej organizacji związkowej.

Nagrody będą w sumie nawet spore.
Zamiast się podniecać niezdrowo proponuję wziąć się do roboty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 15:58
Post: #5
RE: Nagrody - Listopad
U mnie ma podobno dostac 40% funkow z placowki, a nagrody maja byc w wysokosci 600 i 900 zl brutto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 18:03
Post: #6
RE: Nagrody - Listopad
Za to u nas chodzą słuchy, że zamiast nagród w listopadzie dostaniemy po zdjęciu Premiera z jego własnoręcznym autografem. A wg. najnowszych wytycznych z Komendy Głównej karpiowe będzie rozdawane w naturze przez Komendantów poszczególnych placówek. Otrzymali oni z KG "ściśle tajne" instrukcje przebrania się tego dnia w strój służbowy Św. Mikołaja i na poszczególnych placówkach będą rozdawali firmowe cukierki ..tylko o tym szaaaa wszak to wytyczne służbowe ścisłego "zarachowania".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 20:32
Post: #7
RE: Nagrody - Listopad
U nas z kolei, jakiś mędrzec wymyślił, żeby podzielić nagrody na 3 grupy - różniące się kwotowo. I tak z 1 grupy dostana ci "najbardziej zasłużeni" , z 2 troszeczkę mniej a z 3 dostaną ci wszyscy, którym dać należy co by inni nie gadali tzn. ci którzy robią na tych z grup 1 i 2 a dawno nic nie dostali.
I tak mamy funkcjonariuszy 3 kategorii. Nie wystarcza już różnicowanie etatów i dodatków. Teraz jest dyskryminacja wg nagród.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 22:02
Post: #8
RE: Nagrody - Listopad
W naszym PGR z kolei nowy król wprowadził novum polegające na nie wywieszaniu listy nagród. Teraz nikt nie wie czy ktoś dostał, ile etc.
Teraz to dopiero będzie można obdarzyć wszystkich swoich kolesi jak się należy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 23:16
Post: #9
RE: Nagrody - Listopad
W NoOSG nagrody będą ale pula mniejsza w niż roku poprzednim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2012, 10:14
Post: #10
RE: Nagrody - Listopad
Jesteście żałośni... z jednych pieniędzy w drugie popadacie. Jak nie dodatki to podwyżki, jak nie podwyżki to urlopowe. i żeby było ciekawiej to zawsze Wam mało i jesteście pokrzywdzeni. Kasa na tym forum to najbardziej temat, w innych tematach tak ochoczo się nie wypowiadacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2012, 10:42
Post: #11
RE: Nagrody - Listopad
zgadzam się z Tobą i proponuje celem zaprotestowania, jak dostaniesz nagrodę to ja zwróć żeby 01 komuś innemu ją dał, to samo zrób z poborami za listopad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2012, 12:58
Post: #12
RE: Nagrody - Listopad
(04-11-2012 10:42 )kerewa napisał(a):  zgadzam się z Tobą i proponuje celem zaprotestowania, jak dostaniesz nagrodę to ja zwróć żeby 01 komuś innemu ją dał, to samo zrób z poborami za listopad

Koledzy
Dajcie sobie na luz. Porozmawiajcie z kolegami, znajomymi pracującymi u "prywaciarzy" jakie mają dodatki, nagrody itp. rzeczy.
Przykro czytać niektóre wpisy. Ciągłe "młócenie" tematu KASA-KASA-KASA.

Bardzo ciekaw jestem jaki jest "szlak bojowy i osiągnięcia w służbie" tych co najwięcej zabierają głosu w tej sprawie na tym forum.

Pewnie są to "ekspresy i biurowcy" mający masę czasu na wpisy.
Wyrobnik na zielonej nie ma czasu na pierdoły i ciągłe nakręcanie się.

Pozdrawiam wszystkich wyrobników z zielonej granicy.

Cieszę się niezmiernie, że już za parę dni nie będę już "małpą w tym cyrku" co się zwie dumnie STRAŻ GRANICZNA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2012, 15:27
Post: #13
RE: Nagrody - Listopad
(04-11-2012 12:58 )Valhalla49 napisał(a):  
(04-11-2012 10:42 )kerewa napisał(a):  zgadzam się z Tobą i proponuje celem zaprotestowania, jak dostaniesz nagrodę to ja zwróć żeby 01 komuś innemu ją dał, to samo zrób z poborami za listopad

Koledzy
Dajcie sobie na luz. Porozmawiajcie z kolegami, znajomymi pracującymi u "prywaciarzy" jakie mają dodatki, nagrody itp. rzeczy.
Przykro czytać niektóre wpisy. Ciągłe "młócenie" tematu KASA-KASA-KASA.

Bardzo ciekaw jestem jaki jest "szlak bojowy i osiągnięcia w służbie" tych co najwięcej zabierają głosu w tej sprawie na tym forum.

Pewnie są to "ekspresy i biurowcy" mający masę czasu na wpisy.
Wyrobnik na zielonej nie ma czasu na pierdoły i ciągłe nakręcanie się.

Pozdrawiam wszystkich wyrobników z zielonej granicy.

Cieszę się niezmiernie, że już za parę dni nie będę już "małpą w tym cyrku" co się zwie dumnie STRAŻ GRANICZNA.
Wyrobnicy to nawet nie wiedzą, że już Listopad i jakieś nagrody się szykują bo dawno stracili rachubę czasu przez nocki a "ekspresy i biurowcy" są wściekli, że koleś który siedzi przy parapecie bo biurek zabrakło w kancelarii dostanie o 50 PLN więcejBig Grin
Powodzenia na emce, ja od kwietnia i cieszę się, jak mam ochotę to łykam dodatkowe 2 tyś. a jak się lenię to tyś.Wink

Lepiej to już było
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2012, 17:15
Post: #14
RE: Nagrody - Listopad
Prawdziwe Pieniadze to nie w tej formacji ludzi tylko gnoja i pomiataja nimi.Trzeba konczyc przygode z ta żenada bo rece opadaja!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2012, 17:59
Post: #15
RE: Nagrody - Listopad
(04-11-2012 12:58 )Valhalla49 napisał(a):  Koledzy
Dajcie sobie na luz.

Tutaj popieram

(04-11-2012 12:58 )Valhalla49 napisał(a):  Porozmawiajcie z kolegami, znajomymi pracującymi u "prywaciarzy" jakie mają dodatki, nagrody itp. rzeczy.

Nie przesadzaj. Nie jest gorzej niż u nas. No chyba, że masz na myśli osoby o najniższych kwalifikacjach. Pracowałem w jednej korpo i sam byłem zdziwiony wysokością zarobków. SG jest daleeeko z tyłu pod tym względem.

(04-11-2012 12:58 )Valhalla49 napisał(a):  Cieszę się niezmiernie, że już za parę dni nie będę już "małpą w tym cyrku" co się zwie dumnie STRAŻ GRANICZNA.

Też tak chciałbym...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2012, 20:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2012 20:02 przez Valhalla49.)
Post: #16
RE: Nagrody - Listopad
Też tak chciałbym...
[/quote]

keyser soze

Nie przejmuj się. Wszystko przed Tobą.
Pozdrawiam ciepło i życzę dużo wytrwałości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2012, 18:38
Post: #17
RE: Nagrody - Listopad
Jest już jakaś mniej lub bardziej oficjalna inf. kiedy mają płcić te nagrody listopadowe przed 11tym czy po?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2012, 20:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2012 20:26 przez grzegorz.)
Post: #18
RE: Nagrody - Listopad
(05-11-2012 18:38 )Renegat napisał(a):  Jest już jakaś mniej lub bardziej oficjalna inf. kiedy mają płcić te nagrody listopadowe przed 11tym czy po?
Ja jako cywil jestem za tym ,żeby te nagrody przeznaczyć na wspólny fundusz patriotyczny dla tych co ojczyźnie służyli, czyli jakaś szabelka dla oficerka, zegarek dla innych czy inne pierdy, żeby człowiek ten co czuł choć odrobinę więzi i powołania z tym co robi łezkę uronił i poczuł się tak jakoś potrzebny i doceniony, żeby na odchodne jednak wiedział że chronił jeszcze coś prócz własnej dupy. Tyle ludzi teraz odchodzi ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2012, 20:53
Post: #19
RE: Nagrody - Listopad
A moze by tak wesprzec rozglosnie Ojca Tadeusza???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2012, 22:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2012 07:02 przez TRUTH.)
Post: #20
RE: Nagrody - Listopad
Powiedzcie mi Koledzy jak to jest z tymi wszelakimi nagrodami... z definicji nagroda jest to docenienie dotychczasowej pracy,starania się,a i poniekąd powinna to być wartość pożądana i doceniana:oto jest funk który pracuje rzetelnie i dostaje nagrodę.Wzór dla reszty.Ale z doświadczenia wiem,że tak nie jest. Zamiast wyróżniania najlepszych jest chwilowe dowartościowanie nawet nieudaczników byle tylko zgodnie z wolą feudała...czy jest robiony audyt wydanych nagród tudzież innych dziwnych dodatków?Czy aby tylko tak jest w jedynym słusznym oddziale na południu czy też cała SG ukrywa tych najlepszych którzy zasługują na nagrodę(zgodnie z definicją chcemy do nich dorównać).A czy tutaj nie wchodzi w grę takie zjawisko jak NEPOTYZM...?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS