Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
14-04-2016, 07:33
Post: #741
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
w w-mosg wypłacają dziś , ok 2140 , info z finansów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2016, 13:53
Post: #742
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(14-04-2016 07:33 )HenioSg napisał(a):  w w-mosg wypłacają dziś , ok 2140 , info z finansów.

2140 wbk - Zachód
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2016, 14:07
Post: #743
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Nadodrzanski wyplacil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2016, 15:23
Post: #744
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
W MOSG też.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2016, 19:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2016 15:03 przez Matarez.)
Post: #745
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
ŚMOSG też wypłacił.....

To co - teraz aby do maja Big Grin Widzimy się za miesiąc....Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2016, 12:24
Post: #746
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
a jak u was z nagrodami na święto??
u nas komediańci powiedzieli że nagrody ma dostać 25% stanu jednostki, i że to prykaz z wawki.
a tak na marginesie jak wypłacają u Was za L4? u nas są kwoty w wysokości 1.36 zł. to jakaś masakra
t
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2016, 15:39
Post: #747
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Dasz 30 ludziom po złotówce - źle bo za mało. Dasz jednemu 30 złotych - źle bo podział nie jest sprawiedliwy. Jaki wariant by przełożony nie wybrał i tak będą na nim psy wieszać.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2016, 15:43
Post: #748
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
najważniejsze żeby przełożeni sobie jak najwięcej kasiory zagarnęli ot co. I te tępe tłumaczenie, że warszawa tak powiedziała.Jeżeli tak postanowiła warszawa to jakiś faxior powinien przyjść a tu nic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2016, 00:36
Post: #749
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
u nas bylo powiedziane ze nie mniej niz 600zl, a dostana podobno CI ktorzy nie sa karani, nie byli na zwolnieniu powyzej x dni itd...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2016, 06:54
Post: #750
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Taki jest aktualnie główny nurt ideologiczny, żeby dawać dużo ale za konkretny sukces. I wszyscy mają tak robić. A jaka bedzie praktyka, czas pokaże.
Ja jestem, za tym żeby każdemu dać po rowno. Nawet ta przysłowiową złotówkę. Jeszcze nie jesteśmy korporacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2016, 14:13
Post: #751
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
U mnie kazdy ma dostac po rowno. dostalismy tez zwiekszenie dodatku na miesiac ,ale to juz wybrani tylko. Jezeli chodzi o L4 to u mnie dostajemy na zmiane, w jednym miesiacu jedni, w nastepnym kolejni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2016, 07:34
Post: #752
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(29-04-2016 06:54 )marcell napisał(a):  Taki jest aktualnie główny nurt ideologiczny, żeby dawać dużo ale za konkretny sukces. I wszyscy mają tak robić. A jaka bedzie praktyka, czas pokaże.
Ja jestem, za tym żeby każdemu dać po rowno. Nawet ta przysłowiową złotówkę. Jeszcze nie jesteśmy korporacja.

Że co???
Komunizm się skończył lewaku jeden. Ten, kto nie ma wyników (i nieważne, czy jest leń czy ma pecha i nic mu się nie trafia) ma samą pensje - za przychodzenie do roboty. A nagroda ma być dla najskuteczniejszych - właśnie jak w korpo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2016, 13:35
Post: #753
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(03-05-2016 07:34 )keyser soze napisał(a):  ...lewaku jeden...
Jakież to charakterystyczne w dzisiejszych czasach :-) Jeszcze raz napisze: nie jesteśmy na kartoflisku, gdzie wygrywa ten, kto wiecej kartofli zbierze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2016, 14:56
Post: #754
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
[quote='marcell' pid='19948' dateline='1462278936']
Jasne... jeszcze napisz "czy się stoi czy się leży trzy tysiące się należy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2016, 19:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2016 19:57 przez marcell.)
Post: #755
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Doświadczenie z placówki nauczyło mnie jednego - szacunku dla współpracowników. Uważam, że najlepsza jest dobra atmosfera w teamie. Starałem się pomagać w robocie i zawsze mogłem liczyć na pomoc innych. Dla mnie dzielenie nagród = dzielenie ludzi i kwas. Zwłaszcza w zespole, w którym jest ponad 100 funkcjonariuszy. Przełożony nie jest w stanie prawidłowo ocenić pracy ich wszystkich. W SG szanuję takich przełożonych, którzy starają się docenić pracę każdego funkcjonariusza. Ale tacy przełożeni to jeszcze rzadkość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2016, 19:58
Post: #756
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
To żeby was chłopcy pogodzić zadam pytanie. Czy znane są w formacji przypadki aby przełożony (kierownicy i wyżej) nie otrzymali nagrody na święto SG tudzież w listopadzie?
Wy się tu klocicie o to kto z wyrobnikow i za co ma dostać nagrodę ale już Wasi przełożeni mają tylko jedną zagwozdke. A mianowicie ILE dostaną nagrody Wink hehe.
A poza tym wiadomym jest ze najlepiej jest zarządzać skloconym zespołem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2016, 09:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2016 09:48 przez marcell.)
Post: #757
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Wiedźma, to prawda co piszesz ale tymi wyrobnikami stoi Straż Graniczna i to właśnie na tym polu się najwięcej dzieje. I jak pamiętam, to ciagle był kwas z powodu rozdawania nagrod. Troche to slabe. Nie jestem pewien czy pomaga to w odpowiednim zarzadzaniu zespołem. Na pewno pomaga w rozgrywkach personalnych, to fakt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2016, 13:29
Post: #758
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(03-05-2016 13:35 )marcell napisał(a):  
(03-05-2016 07:34 )keyser soze napisał(a):  ...lewaku jeden...
Jakież to charakterystyczne w dzisiejszych czasach :-) Jeszcze raz napisze: nie jesteśmy na kartoflisku, gdzie wygrywa ten, kto wiecej kartofli zbierze.

Wydaje mi się, że za przychodzenie do pracy i wykonywanie swoich obowiązków otrzymujesz pensję co miesiąc...Nagroda - jak sama nazwa wskazuje - ma być wyróżnieniem, czymś więcej niż pensja, czymś co wyróżnia tego a nie innego funka...Nie powinno się nagradzać tych, którzy niczym się nie wyróżniają...Mylę się ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2016, 14:34
Post: #759
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(04-05-2016 13:29 )Matarez napisał(a):  ...Mylę się ?
Nie mylisz się, tylko są pewne zmienne których nie bierzesz pod uwagę.
Nie zawsze premiowani są ci którzy maja wyniki albo pot cieknie im po tyłku od nadmiaru pracy, a ci którzy siedzą bliżej królika.
W tym wypadku lepiej dać każdemu po równo i nie ma kwasu, bo kto co i ile robi to wiedza wszyscy dookoła.
Inna sprawa to wyścig szczurów, albo ktoś nabije cie na minę za te parę ziko zamiast wziąć samemu na klatę. Wtedy w robocie robi się kwas, ludzie zwracają się przeciw sobie itd.

Najciekawsze jest że cała "góra" zawsze sobie coś odpali, a dzieli tylko ochłapy po kmiotkach którzy de facto są kołami tego wozu.

Jeśli wódz jest naprawdę sprawiedliwy i dzieli tylko po tych co faktycznie byli wybitni to osobiście nie mam nic przeciwko takiemu nagradzaniu funków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2016, 15:28
Post: #760
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
No tak - zapomniałem o tzw. "czarnych nosach" którzy zawsze dostają - obojętnie czy mają wyniki czy nie...Powinienem się już dawno przyzwyczaić...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS