Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pies służbowy i GIS
10-06-2022, 13:23
Post: #1
Pies służbowy i GIS
Cześć.
Dopiero zaczynam swoją przygodę z SG, obecnie jestem na szkoleniu podoficerskim i zastanawiam się jaką ścieżkę kariery obrać. Najbardziej chciałabym pracować jako przewodnik psa w zespole/grupie interwencji specjalnych.
Proszę o rady co najlepiej zrobić, żeby tego dokonać. Czy są jakieś prywatne kursy które mogą okazać się przydatne?

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2022, 20:58
Post: #2
RE: Pies służbowy i GIS
Pierwsze dziesięć lat stemplowanie paszportów, potem można zacząć się rozglądać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2022, 16:20
Post: #3
RE: Pies służbowy i GIS
(10-06-2022 13:23 )Vvenom napisał(a):  ...i zastanawiam się jaką ścieżkę kariery obrać.

ROTFL Big Grin Ależ masz wyidealizowane wyobrażenie o tej firmie Big Grin

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2022, 07:16
Post: #4
RE: Pies służbowy i GIS
Psy służbowe i ich przewodnicy nie podlegają pod ZIS/GIS.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2022, 08:44
Post: #5
RE: Pies służbowy i GIS
(13-06-2022 07:16 )Oni napisał(a):  Psy służbowe i ich przewodnicy nie podlegają pod ZIS/GIS.

A czy można coś więcej na ten temat? Widziałam, że są wolne stanowiska przewodnika w GIS, więc na jakiej zasadzie się to odbywa? Blush
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2022, 16:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2022 17:14 przez niepokorny.)
Post: #6
RE: Pies służbowy i GIS
Komórka (grupa, zespół, sekcja) Interwencji Specjalnych - to ludzie od interwencji siłowych i zbrojnych oraz pirotechnicy.
Komórka (grupa, zespół, sekcja) Kontroli Specjalnych - to przewodnicy psów, radiometryści, dawniej także kontrola ładunków i poczty.
Nie wiem czy tak akurat jest na każdym lotnisku.
---------------------------------------------
Jako młodego funkcjonariusza, z którym nikt się nie liczy, rzucą cię tam gdzie są największe braki. Nikogo nie będą interesowały ani twoje szkolenia ani twoje plany co do dalszej służby. I raczej nie będzie to przewodnik psa. Dopiero potem, o ile w danej komórce będą wolne miejsca, możesz próbować się przenieść.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS