Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie do ABW
28-08-2022, 12:24
Post: #1
Przeniesienie do ABW
Jak w tytule. Czy jest ktoś kto wykonał taki krok? Wszelkie MERYTORYCZNE opinie mile widziane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2022, 08:08
Post: #2
RE: Przeniesienie do ABW
Znam jedną osoba z Białegostoku, ale z oczywistych względów nie mogę powiedzieć kto to taki. Takie przeniesienie jest możliwe, ale jeżeli marzysz o pracy w którejś delegaturze (i ich wydziałach zamiejscowych), to ... zapomnij - etaty zajęte na kilka pokoleń ;D natomiast do centrali w Warszawie - jak najbardziej. Coś tam jest wolnego, ale jeżeli nie pracowałeś (z sukcesami) w jako dochodzeniowiec/operacyjny/WTO, to czeka cię robota w ochronie obiektu itp.

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2022, 09:00
Post: #3
RE: Przeniesienie do ABW
Z doświadczenia wiem, że LPG, ABC ITD i inne trójliterowe firmy jeśli będą Cię chciały to same się odezwą.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2022, 09:37
Post: #4
RE: Przeniesienie do ABW
Ale najpierw trzeba dać się poznać i papiery złożyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2022, 12:46
Post: #5
RE: Przeniesienie do ABW
Podbijamy temat . Chciałbym się dowiedzieć czy istnieją realne szanse na resortowe przeniesienie z SG do ABW? . Jeśli tak to czy w przypadku przeniesienia muszę przechodzić kilkumiesięczne szkolenie uzupełniające w ABW ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS