Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realia polskich służb mundurowych
07-05-2017, 18:58
Post: #797
RE: Realia polskich służb mundurowych
Ja to mam chyba jakąś magię przyciągania wszystkich "dewiantów & wykolejeńców" tegoż świata. Akurat "urlopowo" podróżowałem tym pociągiem w tym samym wagonie, przedział ściana w ścianę....

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,n...rettyPhoto

Zdarzenie było trochę bardziej skomplikowane aniżeli może wynikać z notatki prasowej. Pociąg był cały zawalony ludźmi "byczek na speedzie" zapragnął usiąść więc nakazał paniom w przedziale "wypie....". Włączyli się okoliczni "podróżni" wzywając obywatela do zachowania zgodnego z prawem ..co poskutkowało wezwaniem patrolu SOK przez kierownika pociągu (SOK W-wa był akurat w pociągu). Młodzi Sokiści mieli pełne gacie podczas interwencji - skończyło się tym, że koleś ich obu obezwładnił (już na peronie) i zbiegł z miejsca zdarzenia pozostawiając w przedziale walizkę. Wezwano Policję. Na początku nikt nie wiedział co ma robić po godzinnych konsultacjach zaczęto ewakuację pociągu najpierw na trawę później do pobliskiej hali. Wezwano wszystkie możliwe służby w tym dwa psy tropiące, które podjęły ślad by po kolejnej godzinie odnaleźć pasażera - zastosowano liczne ŚPB (koleś był duży i na jakichś porządnych dopalaczach ale na pewno nie był pijany). Po 5h pojawił się i długo wyczekiwany pirotechnik....

Tak to wszystko wyglądało oczami przypadkowego podróżnegoWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Realia polskich służb mundurowych - PlanetaX - 07-05-2017 18:58
Dodatek graniczny - Prekt13 - 10-03-2023, 05:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS